Rubriky:

Míčové sporty

Wade pomohl basketbalistům Miami 41 body ke čtvrté výhře za sebou

9. prosince 2008 07:32 - NEW YORK

Basketbalisté Miami vyhráli již čtvrté utkání NBA za sebou, což se jim podařilo naposledy téměř před dvěma lety. Předloňští šampióni porazili v pondělí Charlotte 100:96 a velkou měrou k tomu přispěla jejich největší hvězda Dwyane Wade. Ten dal 41 bodů a potvrdil aktuální formu, která mu vynesla dvakrát ocenění pro hráče týdne.

Stejné střelecké bilance dosáhl také Kevin Durant z Oklahomy, jeho týmu to však ke třetímu vítězství v sezóně nepomohlo. Hostující hráči Golden State vítězstvím 112:102 přerušili devítizápasovou šňůru porážek.

Především díky Durantovi se podařilo domácím v závěru téměř smazat více než dvacetibodový náskok Warriors, klíčový tříbodový pokus půl minuty před koncem už ale správný cíl nenašel.

NBA:

Miami - Charlotte 100:96, LA Clippers - Orlando 88:95, Oklahoma City - Golden State 102:112, Memphis - Houston 109:97.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.