Rubriky:

Míčové sporty

VIDEO: Při basketbalové rvačce létaly vzduchem pěsti

18. února 2009 18:19 - PRAHA

Nevídaná mela se seběhla během úterního basketbalového zápasu středoškolského turnaje ve městě Montgomery v americkém státě Alabama. Do sebe se vedle hráčů obou středoškolských týmů G. W. Carver a Valley High pustili přímo na palubovce i fanoušci z hlediště.

Celá bitka začala poté, když v zápase regionálního turnaje do konce poslední čtvrtiny zbývalo odehrát necelých sedm minut. Basketbalista Valley Enrique Florence fauloval Johnsona ze soupeřova týmu, jenž si to nenechal líbit a svého soka strčil.

V tu ránu byly lavičkou obou týmů prázdné a na řadu přišly pěsti. Do nevídané rvačky se pustili i fanoušci obou táborů. Na jednom ze záběrů je vidět i jedna dívka, jak svému nepříteli uštědřuje jednu ránu za druhou.

Přítrž všemu udělal až zásah přivolané policie. Její mluvčí Kenneth Mullinax následně potvrdil, že bylo po potyčkách zatčeno dvanáct mladíků. Mullinax se také nechal slyšet, že pořadatelská služba byla dostačující a že se v tomto případě jednalo o velmi nezvyklou událost.

mv, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.