Sluková s Hermannovou ovládly na písku i turnaj v Nymburku

14. června 2020 16:04 - Praha

Plážové volejbalistky Markéta Nausch Sluková s Barborou Hermannovou nezaváhaly ani v třetím turnaji domácího seriálu Beach Series. Po triumfech v Litoměřicích a v Praze na Strahově vyhrály i soutěž v Nymburku, kde neztratily ani set. Největší favoritky ve finále porazily druhý nasazený pár Michaela Kubíčková, Michala Kvapilová 21:11 a 21:18.

 

Sport Invest

Kubíčková a Kvapilová navázaly na druhé místo z Litoměřic, Strahov jim před týdnem nevyšel a obsadily až deváté místo. Třetí na mokrém písku v Nymburku skončily strahovské finalistky Marie Sára Štochlová a Martina Maixnerová.

"Obě jsme se už cítily silnější třeba při podání. Sžily jsme se se situací, že nejsou mezinárodní turnaje. Už víme, na koho jdeme. Dařily se nám také bodovky, které se nám na Strahově tolik nešly, bylo to z naší strany sehranější než v těch zápasech předtím," řekla Hermannová v nahrávce pro média. "Navíc jsme odehrály turnaj na opačných stranách než normálně startujeme. To holky určitě nečekaly," dodala

Pětidílný seriál bude pokračovat za týden v Chodově u Karlových Varů a vyvrcholí na Strahově. "Konkurence zase bude nejvyšší možná. Tahle elitní pětka se zase bude mydlit mezi sebou," poznamenala Hermannová s tím, že ohledně obnovení světových turnajů plážových volejbalistek zatím nejsou žádné konkrétní zprávy.

"Ze světovek do konce srpna nic nebude, jestli něco, tak na konci října. Pořád se diskutuje o nějakých jedno a dvou hvězdách někde v Evropě. Nepočítaly by se ale body, hrálo by jen o prize money. Není to navíc ještě oficiálně potvrzený," doplnila parťačka Markéty Nausch Slukové.

rjm, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: