Rubriky:

Míčové sporty

Korejskou volejbalistku nalezli mrtvou! Byla to sebevražda?

3. srpna 2020 19:54 - Kwangdžu/Praha

Policie v jihokorejském Kwangdžu šetří smrt bývalé profesionální volejbalistky. Go Yoo-min byla nalezena v sobotu ve svém bytě bez známek života. Pětadvacetiletá hráčka celku Hyundai Hillstate, s nímž získala mistrovský titul, kariéru ukončila letos v březnu.

 

Twitter@TwoCityTrails

Tělo mladé volejbalistky objevila bývalá spoluhráčka, které Go Yoo-min nezvedala telefon a neodpovídala ani na SMS zprávy. Tak se za ní vypravila osobně, v jejím bytě pak objevila bezvládné tělo a přivolala policii.

Muži zákona případ vyšetřují. Podle prvních informací údajně nebyly objeveny žádné indicie, které by nasvědčovaly kriminálnímu pozadí případu. Všechno tak směřuje k verzi, že bývalá volejbalistka zřejmě spáchala sebevraždu.

mm, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.