Rubriky:

Míčové sporty

Házenkář Horák si zlomil ruku, přijde o kvalifikaci s Norskem

11. února 2011 17:34 - GÖPPINGEN

Česká házenkářská reprezentace nemůže v březnových zápasech kvalifikace mistrovství Evropy proti Norsku počítat s Pavlem Horákem. Osmadvacetiletý hráč německého týmu Frisch Auf Göppingen si zlomil člunkovou kost na levé ruce a podle klubového webu ho čeká až tříměsíční přestávka.

 

Michaela Říhová, Právo

Horáka nyní čekají další vyšetření u specialistů, kteří rozhodnou, zda bude muset někdejší opora Baníku Karviná na operaci.

Český reprezentant tak zmešká nadcházející kvalifikační zápasy národního týmu s Norskem, které se uskuteční 9. března ve Zlíně a 13. března ve Stavangeru. Horák, jenž přišel o značnou část minulé sezony kvůli zranění kolena, by měl stihnout závěr bundesligy, v níž patří Göppingenu páté místo.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.