Rubriky:

Míčové sporty

Zámořský basketbalový bizár. Ariza se během týdne ocitl ve čtvrtém klubu NBA

21. listopadu 2020 13:14 - New York

Americký basketbalista Trevor Ariza se během jediného týdne ocitl ve čtyřech klubech NBA. Momentálně se zdá, že desátým působištěm pětatřicetiletého křídelního hráče v zámořské lize bude Oklahoma City.

 

Twitter

Ariza minulou sezonu strávil v Portlandu, z rodinných důvodů ale vynechal po koroanvirové pauze dohrávku ročníku v "bublině" v Orlandu. Trail Blazers jej v tomto týdnu dva dny před draftem poslali do Houstonu, odkud v den tradiční volby talentů putoval do Detroitu. A v pátek se podle zámořských médií stal součástí další výměny, do které byl vedle Oklahomy, která při draftu získala práva na českého rozehrávače Víta Krejčího, zapojen i Dallas.

Ariza už působil také v New York Knicks, Orlandu, Los Angeles Lakers, s kterými se stal v roce 2009 šampionem NBA, Houstonu, New Orleans, Washingtonu, Phoenixu a Sacramentu. Nejdéle vydržel v Houstonu, kde při tamním druhém angažmá strávil čtyři sezony a dohromady pět. Od premiéry v roce 2004 odehrál v základní části 1064 zápasů s průměry 10,5 bodu a 4,8 doskoku.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.