Rubriky:

Míčové sporty

Basketbalistky Hradce Králové kvůli koronaviru odkládají zápasy

9. prosince 2020 16:02

Kvůli výskytu koronavirové nákazy v klubu nenastoupí basketbalistky Hradce Králové k dnešnímu ligovému utkání na palubovce brněnských Žabin. Pozitivní test měla minimálně jedna hráčka a východočeský klub oznámil, že odloženo bude i sobotní utkání s Chomutovem. Podezření na nákazu se objevilo i u ostravských basketbalistek.

 

Profimedia.cz

Zápas v Brně měl být šlágrem 10. kola. Hradecké Lvice drží v tabulce druhé místo s bilancí 8-2, Žabiny jsou čtvrté (5-4). Oba týmy se utkaly přesně před týdnem v dohrávce 1. kola a v Hradci Králové domácí tým vyhrál 78:71.

Z dnešního programu vypadl kvůli koronaviru také duel Chomutova s Ostravou. V kádru SBŠ se objevily příznaky nemoci covid-19, podle klubového webu se část týmu dostala v minulém týdnu do kontaktu s osobou, která později odevzdala pozitivní test.

"Situaci jsme nahlásili hygieně a čekáme na pokyny, podle nich se bude rozhodovat o následujících dnech a týdnech," uvedl klubový manažer Petr Drobný.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.