VIDEO: Falešný rozhodčí se svlékl při americkém fotbale. A vyvolal bitku

28. října 2011 14:49 - WASHINGTON

V hromadnou bitku vyvrcholila původně vcelku humorná vložka v zápase amerického fotbalu mezi týmy UCLA a Arizonou. Do utkání totiž nejprve zasáhl falešný rozhodčí z řad diváků a potom se na hřisti strhla potyčka mezi hráči obou týmů.

 

V době, kdy Arizona drtila UCLA ve druhé čtvrtině utkání 42:7,  přerušil hru rozhodčí, který byl záhy svými „pravými“ kolegy odhalen jako falešný šprýmař. Jakmile byl prozrazen, dal se na útěk a k pobavení publika začal odhazovat svůj oděv a nakonec před rojnicí strážníků prchal až do svého dopadení jen ve spodním prádle.

Mezitím ale přeskočila mezi oběma týmy jiskra emocí a hráči se do sebe pustili. Fotbalisté UCLA během rvačky předvedli zřejmě své nejlepší zákroky večera.

Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.