Volejbalistky Brna prohrály v Poháru CEV s Mariborem 2:3

Volejbalistky KP Brno prohrály úvodní utkání Poháru CEV se slovinským celkem Branik Maribor 2:3. Domácí tým dvakrát vedl, ale poslední dva sety patřily soupeři, který závěrečný tiebreak vyhrál 15:9.

Odveta je na programu za týden v Mariboru. Pokud chtějí svěřenkyně trenéra Ondřeje Marka postoupit do osmifinále, musejí zápas vyhrát a pak ještě soupeře porazit v takzvaném zlatém setu.

Do zápasu vstoupily Brňanky nervózně, nedařila se jim kombinace a měly mezery i v obraně na síti. Postupně prohrávaly už 7:14, dokázaly se ale vzpamatovat a koncovku setu až nečekaně lehce zvládly.

Ve druhém setu neustále diktovaly vývoj skóre volejbalistky Mariboru, ve třetím ale pro změnu zvládly domácí hráčky opět lépe koncovku. To však bylo z jejich strany vše a ve zbytku zápasu Brňanky na rozjetého soupeře nestačily.