Volejbalistky Brna prohrály v Poháru CEV s Mariborem 2:3

30. listopadu 2011 21:51 - BRNO

Volejbalistky KP Brno prohrály úvodní utkání Poháru CEV se slovinským celkem Branik Maribor 2:3. Domácí tým dvakrát vedl, ale poslední dva sety patřily soupeři, který závěrečný tiebreak vyhrál 15:9.

Odveta je na programu za týden v Mariboru. Pokud chtějí svěřenkyně trenéra Ondřeje Marka postoupit do osmifinále, musejí zápas vyhrát a pak ještě soupeře porazit v takzvaném zlatém setu.

Do zápasu vstoupily Brňanky nervózně, nedařila se jim kombinace a měly mezery i v obraně na síti. Postupně prohrávaly už 7:14, dokázaly se ale vzpamatovat a koncovku setu až nečekaně lehce zvládly.

Ve druhém setu neustále diktovaly vývoj skóre volejbalistky Mariboru, ve třetím ale pro změnu zvládly domácí hráčky opět lépe koncovku. To však bylo z jejich strany vše a ve zbytku zápasu Brňanky na rozjetého soupeře nestačily.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.