VIDEO: Těžko uvěřit. Slavného obra O´Neala jeho kráska unese na zádech!

10. prosince 2011 20:15 - NEW YORK/PRAHA
(Aktualizováno: 10. prosince 2011 20:15)

Výškový nesoulad? Kdepak. Láska hory přenáší. Když na to přijde, tak i relativně malá partnerka unese alespoň na chvilku i takového obra, jakým je Shaquille O´Neal. Proslulý basketbalista sice v červnu oficiálně ukončil svoji sportovní kariéru, ale je i nadále středem pozornosti. I na obrazovkách je častým hostem.

 

Aaron Josefczyk, Reuters

Do talk show bývalou hvězdu basketbalové NBA pozval proslulý Jimmy Kimmel. A s ním i partnerku Nikki ´Hoopz´ Alexanderovou, hvězdičku televizních reality show. Ta má pořádnou páru, což předvedla divákům.

Dokázala svého partnera poponést na zádech, ač je hmotnostní poměr zhruba 3:1 ve prospěch slavného Shaqa. Ten udává, že váží 147 kg při 216 cm výšky.

Výdrž partnerky při její tělesné stavbě je pochopitelně poněkud omezená. Při pádu, kterým vše skončilo, ji naštěstí O´Neal nezalehl.

vap, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.