Volejbalistky KP Brno prohrály v Mariboru, v Poháru CEV končí

7. prosince 2011 20:53 - MARIBOR

Volejbalistky KP Brno prohrály i v odvetném utkání Poháru CEV v Mariboru po boji 2:3 a jsou vyřazeny. Budou pokračovat ve Vyzývacím poháru. Stejně jako v prvním vzájemném zápase před týdnem v Brně se svěřenkyním trenéra Ondřeje Marka vydařil vstup do zápasu, po dvou vyhraných setech ale přišel zvrat.

Úvodní dva sety měly Brňanky v Mariboru pod kontrolou a snadno je vyhrály, v třetím dějství však slovinský tým přidal na agresivitě v útoku a zpřesnil bloky. Hráčky KP Brno začaly chybovat, přestalo se jim dařit na podání i v obraně. V rozhodujícím tie-breaku už Maribor prakticky nedal soupeřkám šanci.

"Navzdory vydařeným úvodním setům jsme opět neudrželi tempo. V začátku zápasu se nám dařila kombinační souhra a měli jsme i přesnější bloky. Jenže ve druhé polovině utkání jsme soupeřkám přenechali iniciativu," řekl trenér Marek.

Odvetný zápas 1. kola Poháru CEV volejbalistek:
Branik Maribor - KP Brno 3:2 (-13, -20, 20, 13, 8)
Rozhodčí: Chaprazov (Bul.), Sgro (It.). Čas: 106 min. Diváci: 270. První zápas 3:2, postupuje Maribor.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.