Basketbalistu Odoma zatkli, když řídil pod vlivem

30. srpna 2013 20:46 - Los Angeles

Dvojnásobný vítěz NBA Lamar Odom byl nad ránem zatčen v Los Angeles kvůli podezření, že řídil pod vlivem omamné látky. Třiatřicetiletý basketbalista byl po několika hodinách propuštěn z vězení na kauci 15 tisíc dolarů.

Policisté Odoma zadrželi o půl čtvrté ráno poté, co zpozorovali, jak jeho mercedes "šněruje" losangeleskou dálnicí. Bývalý hráč Lakers, Clippers, Miami a Dallasu, jenž je v současnosti bez angažmá, vykazoval známky intoxikace.

Odomovo zatčení přišlo necelý týden poté, co se objevily zprávy, že má problémy s drogami. Basketbalista, jenž je v zájmu amerických bulvárních médií i díky svému manželství s členkou známé rodiny Kardashianových Khloe, byl údajně tři dny nezvěstný.

Newyorský rodák Odom se stal šampiónem NBA v letech 2009 a 2010 s Lakers. S americkou reprezentací získal bronz na olympijských hrách v Aténách 2004 a šest let nato vybojoval zlato na mistrovství světa.

ČTK

Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.