Rubriky:

Míčové sporty

Bryant odletěl necelý měsíc před NBA do Německa na léčbu

4. října 2013 09:45 - Los Angeles

Americká basketbalová hvězda Kobe Bryant během rekonvalescence po operaci Achillovy šlachy podstoupí další lékařský zákrok. Pětatřicetiletý hráč odletěl do Německa na speciální léčbu krevní plazmou, která však nesouvisí s achilovkou, ale s dříve problematickým kolenem. Zda stihne začátek NBA za necelý měsíc, není stále jasné.

Bryant už před dvěma lety v Německu byl s pravým kolenem i levým kotníkem na léčbě s využitím vlastní krve. Letos v dubnu si dvojnásobný olympijský vítěz a tahoun Los Angeles Lakers přetrhl achilovku při zápase s Golden State. Kouč Mike D'Antoni řekl, že cesta do Evropy byla plánovaná a začátkem příštího týdne by se měl Bryant do USA vrátit.

Lakers zahájí ligový ročník 29. října v městském derby s Clippers. Bryant ve středu zatím stále jen piloval střelbu, běh či skoky při tréninku ještě povolené nemá. Rekonvalescence po utržené achilovce trvá obvykle až devět měsíců.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.