Basketbalista Felton má problém. Byl zadržen kvůli nedovolenému ozbrojování

25. února 2014 17:14 - New York

Americká policie zadržela rozehrávače newyorských Knicks Raymonda Feltona kvůli nedovolenému ozbrojování. Devětadvacetiletý basketbalista, který je v souvislosti se zbraní podezřelý ze tří prohřešků proti zákonům, by se měl objevit před soudem ještě během úterý.

 

Willie J. Allen, ČTK/AP

Felton se policistům přihlásil krátce po pondělní porážce Knicks v zámořské NBA 108:110 s Dallasem. Podle vyšetřovatelů se bývalý hráč Denveru, Portlandu a Charlotte provinil držením neregistrované zbraně, kterou však nikoho neohrožoval.

Basketbalista se podle amerických bulvárních médií dostal do potíží kvůli sporům s manželkou Ariane Raymondovou-Feltonovou při rozvodovém řízení. Manželka odevzdala úřadům zbraň belgické výroby malé ráže prostřednictvím svého advokáta, protože se jí nelíbilo, že zůstala v jejím bytě.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.