Oklahoma - Phoenix 114:101Westbrook režíroval výhru Oklahomy a má klubový rekord v asistencích

New York

Basketbalista Russell Westbrook si při vítězství Oklahomy nad Phoenixem 114:101 připsal padesátý triple double v kariéře v NBA. K 26 bodům a 11 doskokům přidal 22 asistencí, což je nový klubový rekord Oklahomy.

Russell Westbrook během utkání Oklahomy s Phoenixem.

Westbrook se postaral o první triple double za posledních osmnáct let, při němž hráč překonal hranici dvaceti bodů i dvaceti asistencí.

Hráči Minnesoty vedli téměř celý druhý poločas nad Houstonem, ale šest sekund před koncem hostující Trevor Ariza trojkou vyrovnal na 95:95. Prodloužení ovládli Rockets 16:14 a oslavili desátou výhru v řadě. James Harden k ní přispěl 29 body, 13 asistencemi a devíti doskoky. Domácí Timberwolves vedl s 41 body a 15 doskoky Karl-Anthony Towns.

Čtvrté vítězství v řadě si připsali basketbalisté Golden State, kteří přehráli Portland 135:90. Kevin Durant se na výhře podílel 34 body a 11 doskoky. Warriors s bilancí 24 výher a čtyř porážek vévodí celé NBA.

V čele Východní konference jsou obhájci titulu z Clevelandu, kteří porazili Los Angeles Lakers 119:108. Kevin Love nastřílel 27 bodů, LeBron James o bod méně a Kyrie Irving za vítěze přidal 21 bodů. Lakers nestačilo 32 bodů Nicka Younga.

Kennneth Faried dovedl 25 body Denver k vítězství nad New Yorkem 127:114. Knicks nepomohlo 29 bodů Carmela Anthonyho.