Rubriky:

Míčové sporty

Beachvolejbalistky Hermannová a Sluková skončily v Moskvě deváté

2. června 2017 18:02 - Moskva

Plážové volejbalistky Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková obsadily na turnaji Světového okruhu v Moskvě deváté místo. Po dvou výhrách v základní skupině postoupily přímo do druhého kola play off, v tom ale podlehly Brazilkám Marii Antonelliové a Carol Salgadové 0:2 na sety.

 

Vlastimil Vacek, Právo

České reprezentantky byly na ruském tříhvězdičkovém podniku Světového okruhu nasazené jako číslo šest. S brazilskými soupeřkami v nevlídném počasí prohrály úvodní sadu jasně 12:21, v koncovce druhého setu sice odvrátily dva mečboly, ale nakonec podlehly 20:22. Nenavázaly tak na třetí místo z květnového čtyřhvězdičkového turnaje v Riu de Janeiro.

"Nešel nám servis, jim ano. Týmy jsou letos velice vyrovnané, na porážku stačí ubrat z maximálního výkonu deset dvacet procent," řekla Sluková. "Chyběla mi tam větší agresivita," prohlásil trenér Simon Nausch.

Další české dvojice Karolína Řeháčková, Magdalena Dostálová a Ondřej Perušič, David Schweiner prohrály v Moskvě oba zápasy ve skupině. Do play off se nedostaly a obsadily shodně 25. místo.

Turnaj Světového okruhu v plážovém volejbalu, Moskva
Muži, skupina. B
Plavinš, Regža (18-Lot.) - Perušič, Schweiner (31-ČR) 2:0 (18, 15)
Ženy, skupina B
Lehtonenová, Lahtiová (18-Fin.) - Řeháčková, Dostálová (31-ČR) 2:0 (10, 8).
Play off-2. kolo
Antonelliová, Salgadová (15-Br.) - Hermannová, Sluková (6-ČR) 2:0 (12, 20).
ČTK

Zrušit


Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty