KP Brno - Benátky 51:76Basketbalistky KP Brno se rozloučily s Evropským pohárem prohrou

Basketbalistky KP Brno se rozloučily s Evropským pohárem FIBA domácí porážkou od italského týmu Reyer Benátky 51:76. Svěřenkyně trenéra Davida Zdeňka v soutěži zaznamenaly jedinou výhru a už před závěrečným zápasem byly na posledním místě skupiny I bez šance na postup. Benátky potvrdily roli favorita a do play off postoupí se stoprocentní bilancí.

Brňanky držely vyrovnanou partii jen v úvodní čtvrtině, kterou prohrály 13:17. Ve druhé desetiminutovce odpadly, přestala se jim dařit střelba a vlastními chybami umožnily hostům vybudovat si už do poločasu dvacetibodový náskok.

Po změně stran soupeř bez problémů dotáhl zápas do vítězného konce. Domácí basketbalistky propadly v zakončení. Jejich nejlepší hráčky Burgrová, Šujanová a Remenárová zaznamenaly shodně pouze po devíti bodech.