Rubriky:

Florbal

Florbalový svátek startuje! Po bitvě hvězd Češi poprvé okusí kotel

30. listopadu 2018 16:46 - Praha

Nejprve třaskavý souboj dlouhodobě nejlepších týmů florbalového světa, pak pohodový vstup do šampionátu pro domácí tým. Tak vypadá ideální scénář organizátorů pro sobotu, úvodní den mistrovství světa v pražské O2 areně, Po bitvě rivalů Švédsko–Finsko od 15.00 a slavnostním zahájení poženou fanoušci český tým proti Německu (od 18.15, živě na ČT Sport).

 

Martin Flousek/Český florbal

Na šampionát postoupili Němci až o skóre, v říjnu ale vyhráli kvalitně obsazený turnaj na Slovensku „Mají mladý tým, herně mi trochu připomínají hokejovou Kanadu. S míčkem si to namíří rovnou k brance, jsou efektivní v brejcích, mají dobré přesilovky,“ vypozoroval finský kouč českého celku Petri Kettunen.

Své může sehrát i atmosféra, pro řadu hráčů bude duel před odhadem 10 000 fanoušky v reprezentačním dresu novinkou. „První zápasy jsou ošemetné, bývá to boj s nervozitou a očekáváními,“ ví kapitán Matěj Jendrišák. „Musíme využít toho, že technická převaha je na naší straně a nepouštět Němce do brejků,“ plánuje další útočník Patrik Dóža.

V brance se představí Lukáš Souček, druhý zápas čeká český tým hned v neděli od 17.00 proti Lotyšsku.

Michal Osoba, Právo

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..