Rubriky:

Florbal

Česko - Švédsko 5:1 Čeští florbalisté na JMS vyhráli nad obhájci stříbra

8. května 2019 23:38 - Halifax

Čeští florbalisté vstoupili do juniorského mistrovství světa v kanadském Halifaxu výhrou nad obhájci stříbra Švédy 5:1. Shodně dvěma góly k tomu pomohli Martin Řezáč a Jonáš Kreysa. Další duel v základní skupině B čeká svěřence trenéra Jiřího Jakoubka ve čtvrtek v 18:00 SELČ proti Dánsku.

Česká devatenáctka dokázala porazit Švédy potřetí v historii a poprvé se jí to podařilo v základní hrací době. Na mistrovství světa dokázala pětinásobné šampiony z dosavadních devíti ročníků z celkem jedenácti vzájemných duelů pokořit podruhé. V roce 2015 v Helsingborgu Švédové pouze jednou v historii zůstali bez medaile po porážce v boji o bronz s Českem 6:7 v prodloužení.

ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..