Živě

Česko - Švédsko 5:1 Čeští florbalisté na JMS vyhráli nad obhájci stříbra

8. května 2019 23:38 - Halifax

Čeští florbalisté vstoupili do juniorského mistrovství světa v kanadském Halifaxu výhrou nad obhájci stříbra Švédy 5:1. Shodně dvěma góly k tomu pomohli Martin Řezáč a Jonáš Kreysa. Další duel v základní skupině B čeká svěřence trenéra Jiřího Jakoubka ve čtvrtek v 18:00 SELČ proti Dánsku.

Česká devatenáctka dokázala porazit Švédy potřetí v historii a poprvé se jí to podařilo v základní hrací době. Na mistrovství světa dokázala pětinásobné šampiony z dosavadních devíti ročníků z celkem jedenácti vzájemných duelů pokořit podruhé. V roce 2015 v Helsingborgu Švédové pouze jednou v historii zůstali bez medaile po porážce v boji o bronz s Českem 6:7 v prodloužení.

ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..