České florbalistky rozdrtily na Polish Cupu Němky, skončily třetí

11. září 2011 12:57 - BABIMOST

florbalistky porazily v posledním vystoupení na Polish Cupu v Babimostu Německo vysoko 9:1 a obsadily konečné třetí místo. Další turnaj před prosincovým mistrovstvím světa ve Švýcarsku čeká výběr trenérek Karolíny Šatalíkové a Markéty Šteglové v listopadu, když se představí na Euro Floorball Tour v Helsinkách.

Český tým zápas rychle rozhodl a po trefách Szotkowské, Macurové a Paulovičové vedl už v osmé minutě 3:0. Ještě v úvodním dějství sice snížila z trestného střílení Baumgartenová, ale v druhé dějství zvýšily náskok Dominika Šteglová s Jílkovou a to ještě Adéla Bočanová neproměnila penaltu.

V závěrečné části už gólmanka Gatzschová opět lovila balónky ze své sítě. Skórovaly Kamila Bočanová, Kotíková, z trestného střílení Macurová a 113 vteřin před koncem Adéla Bočanová. Desítku už se českým florbalistkám dovršit nepodařilo.

Polish Cup florbalistek v Babimostu, Siedleci Zbaszyn:
Česká republika - Německo 9:1 (3:1, 2:0, 4:0)
Branky: 7. a 56. z tr. střílení Macurová, 3. Szotkowská, 8. Paulovičová, 30. Šteglová, 34. Jílková, 48. K. Bočanová, 50. Kotíková, 59. A. Bočanová - 16. z tr. střílení Baumgartenová.
Norsko - Finsko 1:4 (0:0, 0:3, 1:1),
12:00 Polsko - Švýcarsko.

ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..