Rubriky:

Florbal

Český florbal zasáhla tragédie. Ve 33 letech zemřel brankář Chodova Rebro

13. prosince 2020 12:37 - Praha

Obrovský smutek zavládl nad českým florbalem. V pouhých třiatřiceti letech zemřel prvoligový gólman Chodova Michal Rebro, šampion z roku 2015 s Tatranem a bývalý český reprezentant. O tragické zprávě informoval portál Florbal.cz.

 

Profimedia.cz

Rebro několik sezon hájil bránu Tatranu Střešovice. Ten v roce 2015 dovedl k mistrovskému titulu. Na kontě má i několik reprezentačních startů.

Sportovní svět v neděli zasáhla tragická zpráva o jeho smrti. Podle nepotvrzených informací redakce byla příčinou skonu třiatřicetiletého brankáře akutní plicní embolie.

https://www.facebook.com/florbal/posts/10157904218328576

Rebro dovedl Tatran k titulu mistrů v roce 2015 vynikajícími výkony v brankovišti. Před loňskou sezonou změnil působiště a začal oblékat dres pražského Chodova. V aktuálním ročníku laboroval se zraněním, ale nakonec se na hřiště dokázal vrátit.

Naposledy nastoupil k utkání proti České Lípě, ve kterém si připsal 15 úspěšných zákroků. Další start už ke své bohaté kariéře bohužel nepřipíše. Florbalová obec i celá česká sportovní veřejnost vyjadřují rodině i přátelům Rebra hlubokou soustrast.

pb, Sport.cz

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..