Rubriky:

Florbal

Florbalová extraliga žen dostala výjimku na restart

12. ledna 2021 06:46 - Praha

Florbalová extraliga žen se může po udělení výjimky od ministerstva zdravotnictví znovu hrát. O přesném termínu restartu soutěže bude v úterý jednat Komise elitního florbalu a medializace (KEFAM). Uvedl to oficiální web Českého florbalu.

 

Twitter

"Během pondělního odpoledne dostal Český florbal informaci o schválení žádosti o výjimku pro pokračování extraligy žen. Kladné stanovisko dostal ČF od Ministerstva zdravotnictví ČR. Ke schválení přispělo doporučující stanovisko Národní sportovní agentury," uvedl web.

Soutěž se naposledy hrála 11. října předtím, než začal platil při vládních opatřeních proti šíření koronaviru i pro profesionální soutěže zákaz tréninku ve vnitřních prostorech. Mužská florbalová superliga byla obnovena už 16. listopadu.

Vítkovice porazily Tatran a vedou superligu o 12 bodů

Nejvyšší soutěž žen má zatím za sebou pět z naplánovaných 22 kol základní části. Superliga mužů se hraje nyní s pravidelným konáním víkendových dvoukol. Platí nutnost testování před utkáním s platností testů 48 hodin.

Vláda 2. listopadu povolila obnovení profesionálních soutěží ve zvláštním režimu s pravidelným testováním hráčů. Po schválení začaly fotbal a hokej, následně dostaly zelenou nejvyšší soutěže mužů i žen v basketbalu, volejbalu a házené, a v novém roce se znovu rozběhla také soutěž futsalistů.

ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..