Florbalisté Black Angels se přiblížili osmému Liberci

Florbalisté devátých Black Angels zdolali v dohrávce 23. kola superligy sedmý FBC Ostrava 5:4 v prodloužení a přiblížili se v boji o play off osmému Liberci na rozdíl bodu. Oproti Severočechům mají Pražané jeden zápas k dobru.

Hole florbalistů (ilustrační foto)

Domácí Black Angels prohrávali v 16. minutě už 0:3 po dvou gólech Lukáše Pešata a jedné trefě Wojciecha Malajky. Ještě v první třetině snížil Jan Kopecky, ve druhé dějství se prosadil Tomáš Hanák a mezi 54. a 55. minutou otočil dvěma góly stav jeho bratr Radek.

Za 53 sekund vynutil prodloužení Filip Šubert, ale v čase 60:27 rozhodl Tomáš Hanák, autor tří bodů v utkání.

Livesport superliga florbalistů - dohrávka 23. kola:
Black Angels - FBC Ostrava 5:4 v prodl. (1:3, 1:0, 2:1 - 1:0)
Branky: 28. a 61. T. Hanák, 54. a 55. R. Hanák, 19. Jan Kopecký - 8. a 14. Pešat, 16. Malajka, 56. Šubert.