Florbalový Skill Contest čeká na nové lídry. Hráči Vítkovic se čelu nepřiblížili

21. dubna 2021 14:42 - Praha

Dovednostní soutěžní série Skill Contest florbalové Livesport Superligy je za svou polovinou. V osmém pokračování své dovednosti prověřili tři nominovaní hráči obhájce loňského mistrovského titulu 1. SC Tempish Vítkovice. Filip Čonka-Skyba, Ondřej Sidunov a Adam Choma vyzkoušeli střelbu na přesnost, dlouhý slalom i střelbu přes celé hřiště do malé branky. Ve videu níže se podívejte, jak se jim dařilo.

Český florbal

"Tato sezona je pro nás určitě zatím vydařená. Bojujeme o první místo a naše cíle jsou nejvyšší," řekl během Skill Contestu Filip Čonka-Skyba. Ten se ujal střelby na přesnost, ve které trefil dva otvory ve florbalové brance, a díky času je průběžně na pátém místě.

"Myslím, že je to opravdu velmi těžká úroveň. Díry v brankách jsou malé. Věřím ale, že v ostrém utkání bych vstřelil více gólů," doplnil Skyba.

Florbalový Skill Contest. Nový lídr je z Mladé Boleslavi.

Český florbal

V dalším díle Skill Contestu, který bude na našem webu opět ve středu 28.4., se představí hráči pražských Black Angels.

Florbalový Skill Contest a hráči Brna. Zrodil se hattrick?

Český florbal

Skill Contestu se účastní všech čtrnáct mužstev Livesport Superligy. Vybraní zástupci klubů soutěží ve třech disciplínách: střelbě na přesnost, slalomu a střelbě na cíl. Všechny úkoly prověří jejich dovednosti, které se mohou využít při utkáních.

Například střelbu z dálky 30 metrů lze i podle samotných hráčů využít při střelbě do prázdné branky při power play. Střelba na přesnost, která byla pro střelce superligy kvůli malým otvorům v brance velmi obtížná, zase prověřila jejich jemnou motoriku s florbalovou holí. Dlouhý slalom, při kterém hráči uběhli 96 metrů, ukázal, jak jsou na tom s atletickou průpravou.

Florbalový Skill Contest. Jak si vedli hráči Otrokovic?

Český florbal

Celá série dovednostních soutěží vyvrcholí velkým finále, ve kterém se utkají tři vítězové jednotlivých kategorií. Ve finálovém díle se všichni tři zúčastní zmiňovaných disciplín a nejlepší z nich se stane šampionem letošního ročníku soutěže Livesport Superliga Skill Contest. Na finálové video se můžete těšit na začátku června 2021!

Sport.cz

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..