Florbalistky Střešovic po obratu postoupily do semifinále

22. dubna 2021 21:51 - Brno

Florbalistky Tatranu Střešovice vyhrály v šestém čtvrtfinálovém utkání extraligy po obratu v Brně nad Židenicemi 5:4 po samostatných nájezdech a po vítězství 4:2 na zápasy postoupily do semifinále. Nyní budou čekat, zda si je vybere za soupeřky pro boj o superfinále vítěz základní části Vítkovice, které si mohou zvolit i městské derby s FBC Ostrava. Určí také soka pro druhý tým dlouhodobé části Chodov.

 

Twitter

Tatran vedl už 3:0 na zápasy, ale postupový mečbol dovršil až na třetí pokus. Ještě v 54. minutě Pražanky prohrávaly 1:4, ale Veronika Kopecká, Michaela Mechlová a druhou brankou v utkání Kateřina Seemannová si vynutily prodloužení. V nájezdech dovršila obrat Kopecká.

Extraliga florbalistek - čtvrtfinále play off; 6. zápas:
Židenice - Tatran Střešovice 4:5 po sam. nájezdech (3:1, 0:0, 1:3 - 0:0)
Branky: 8. Nečasová, 9. B. Sedláčková, 15. Urbášková, 42. Smutná - 11. a 60. Seemannová, 54. a rozhodující sam. nájezd Kopecká, 59. Mechlová. Konečný stav série: 2:4..
ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..