Takhle pálí Černí andělé! Skill Contest má nového lídra

28. dubna 2021 14:43 - Praha

Florbalová Livesport Superliga pomalu, ale jistě směřuje k velkému Superfinále a ke svému konci se také blíží dovednostní soutěž Skill Contest, ve které porovnávaji své umění vybraní hráči jednotlivých mužstev nejvyšší mužské soutěže. V devátém díle uvidíte hráče pražských Black Angels, kteří mají již letošní působení v mistrovských utkáních za sebou.

Český florbal

Ve Skill Contestu se za Černé anděly představili hráči Tomáš Hanák, Jakub Renčín a Jakub Hromada. Všichni tři si vedli velmi dobře a chybělo jen velmi málo k tomu, aby se svorně usadili v čele průběžného pořadí všech tří disciplín.

To se nakonec povedlo Jakubovi Rančínovi, který trefil z 30 metrové dálky 3 branky v rychlém čase. "Původně jsem chtěl trefit všech pět pokusů ale tři nejsou také vůbec špatné a jsem za ně rád," usmíval se spokojeně Renčín po úspěšném vystoupení.

Florbalový Skill Contest. Hráči Vítkovic se čelu nepřiblížili

Český florbal

V dalším díle Skill Contestu, který bude na našem webu opět ve středu 5.5. se představí hráči FBC 4CLEAN Česká Lípa.

Florbalový Skill Contest a hráči Brna. Zrodil se hattrick?

Český florbal

Skill Contestu se účastní všech 14 mužstev Livesport Superligy. Vybraní zástupci klubů soutěží ve třech disciplínách: střelbě na přesnost, slalomu a střelbě na cíl. Všechny úkoly prověří jejich dovednosti, které se mohou využít při utkáních.

Například střelbu z dálky 30 metrů lze i podle samotných hráčů využít při střelbě do prázdné branky při power play. Střelba na přesnost, která byla pro střelce Superligy kvůli malým otvorům v brance velmi obtížná, zase prověřila jejich jemnou motoriku s florbalovou holí. Dlouhý slalom, při kterém hráči uběhli s míčkem na holi 96 metrů, ukázal, jak jsou na tom s atletickou průpravou.

Florbalový Skill Contest. Jak obstáli hráči Sokola Královské Vinohrady?

Český florbal

Celá série dovednostních soutěží vyvrcholí velkým finále, ve kterém se utkají tři vítězové jednotlivých kategorií. Ve finálovém díle se všichni tři zúčastní zmiňovaných disciplín a nejlepší z nich se stane šampionem letošního ročníku soutěže Livesport Superliga Skill Contest. Na finálové video se můžete těšit na začátku června 2021!

Sport.cz

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..