Ťuk, ťuk! Sparťané zaklepali na finálovou bránu Skill Contestu

19. května 2021 14:38

Vybraní hráči ACEMA Sparta Praha se představili ve dvanáctém pokračování florbalového Skill Contestu. Ten prověřuje zástupce všech klubů tuzemské Livesport Superligy ve vybraných dovednostních disciplínách. Celá série se pomalu ale jistě blíží ke konci a každá disciplína s napětím vyhlíží tři finalisty. Mezi ty se snažili dostat hráči Sparty Marek Zouzal, Michal Pažák a Matěj Čermák.

Český florbal

Michal Pažák trefil v úvodním úkolu "Střelba na přesnost" celkem čtyři otvory v bráně a o jednu trefu tak nedostihl vedoucího Lukáše Pešata z FBC Ostrava.

Rychlík Marek Zouzal se zase skvěle popasoval s dlouhým slalomem. Jen těsným rozdílem nepřekonal lídra tabulky a prozatimní vedení mu uniklo o pouhých šest desetin vteřiny.

Florbalisté Ostravy měnili pořadí Skill Contestu

Český florbal

V dalším díle Skill Contestu, který bude na našem webu opět ve středu 26.5. se představí hráči FBC Liberec.

Skill Contest má nového lídra. Přesná muška zdobí Black Angels

Český florbal

Skill Contestu se účastní všech 14 mužstev Livesport Superligy. Vybraní zástupci klubů soutěží ve třech disciplínách: střelbě na přesnost, slalomu a střelbě na cíl. Všechny úkoly prověří jejich dovednosti, které se mohou využít při utkáních.

Například střelbu z dálky 30 metrů lze i podle samotných hráčů využít při střelbě do prázdné branky při power play. Střelba na přesnost, která byla pro střelce Superligy kvůli malým otvorům v brance velmi obtížná, zase prověřila jejich jemnou motoriku s florbalovou holí. Dlouhý slalom, při kterém hráči uběhli 96 metrů, ukázal, jak jsou na tom s atletickou průpravou.

Celá série dovednostních soutěží vyvrcholí velkým finále, ve kterém se utkají tři vítězové jednotlivých kategorií. Ve finálovém díle se všichni tři zúčastní zmiňovaných disciplín a nejlepší z nich se stane šampionem letošního ročníku soutěže Livesport Superliga Skill Contest. Na finálové video se můžete těšit na začátku června 2021!

Sport.cz

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..