Rubriky:

Florbal

Otrokovice - Chodov 3:4 SN

Stav série 3:3

Chodov vyhrál v Otrokovicích a vynutil si sedmý zápas

14. března 2014 22:55 - Otrokovice

Florbalisté Chodova vyhráli v šestém utkání čtvrtfinále extraligy v Otrokovicích 4:3 po samostatných nájezdech a vynutili si nedělní rozhodující sedmý duel v domácím prostředí. Vítěznou trefou v osmé sérii rozstřelu zabránil konci sezóny loňského finalisty ofenzivní lídr Matěj Jendrišák.

Chodov otevřel před 889 diváky v hale Štěrkoviště skóre v sedmé minutě po brance Waltera Schuberta a před polovinou utkání Pražané vedli po gólech Martina Pražana a Michala Klápy. Mezi 32. a 38. minutou ale vyrovnali Jaroslav Vaněk, Lukáš Blizňák a Lukáš Petřík.

V rozstřelu se hned na úvod prosadil Ondřej Mikeš a až v páté sérii odpověděl Karel Ťopek. V sedmém kole se prosadil hostující Tom Ondrušek, Michal Hradil však také. Následně už na Jendrišákův gól Jaroslav Vaněk neodpověděl.

"Hráli jsme fakt výborně. Za stavu 0:3 jsme ukázali vysokou morálku a dokázali jsme, že jsme tým. V závěru jsme měli navrch. Těšíme se do Prahy," řekl oficiálním stránkám ČFbU trenér Otrokovic Martin Hála. "Byl to další fantastický zápas této série, který měl pro nás šťastný konec," doplnil kouč Chodova David Podhráský.

AutoCont extraliga florbalistů - čtvrtfinále; 6. zápas:
Panthers Otrokovice - JM Chodov 3:4 po sam. nájezdech (0:1, 3:2, 0:0 - 0:0)
Branky: 32. Vaněk, 33. Blizňák, 38. Petřík - 7. Schubert, 21. Pražan, 28. Klápa, rozhodující sam. nájezd Jendrišák. Stav série: 3:3.
ČTK

Zrušit


Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal