Rubriky:

Ostatní

Živě

Zranění české hvězdy! Kellnerové přilehl kůň nohu, byla převezena do nemocnice

18. května 2019 21:05 - Praha

Pátá zastávka parkurové soutěže Global Champions League skončila pro Annu Kellnerovou v Madridu těžkým pádem a zraněním. Klisna Catch Me If You Can zaváhala před překážkou, vrazila do ní a při pádu přilehla dvaadvacetileté české jezdkyni nohu. Kellnerová byla odvezena do nemocnice, podle informací České televize s podezřením na zlomeninu nohy.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Po pádu Kellnerové tým Prague Lions závod nedokončil. Spolu s českou jezdkyní "Lvy" v Madridu reprezentoval Nizozemec Marc Houtzager s valachem Sterrehof's Calimero.

Vítězství obhájili bezchybní London Knights v sestavě Ben Maher a Martin Fuchs před týmy New York Empire a Madrid in Motion. Po pátém z 19 dílů zůstali v čele pořadí Šanghaj Swans, Prague Lions klesli na 12. místo.

Soutěž Global Champions League vyvrcholí stejně jako loni na konci listopadu v pražské O2 areně.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.