Živě

Trefa do černého. Zaměstnankyně White Sox předvedla nejhorší zahajovací nadhoz v historii baseballu

29. května 2019 21:26 - Chicago/Praha

Tohle se nepovedlo. Duel mezi Chicagem White Sox a Kansas City Royals baseballové ligy MLB měl legrační předehru. Zaměstnankyně měsíce chicagského klubu dostala v úterý večer možnost hodit zahajovací míč utkání. Tohoto úkolu se zhostila odvážně, ale bohužel také velmi nešikovně. Místo do rukavice baseballisty na metě totiž míč z její ruky doputoval přímo do objektivu vedle stojícího fotografa.

 

Twitter

Je to tradice stará snad stejně jako celý baseball. Před startem klání si první ceremoniální nadhoz vezme na starost někdo z diváků utkání. Bývají to váleční veteráni, policisté, známé osobnosti, sportovní legendy nebo jednoduše fanoušci.

Čest hodit první nadhoz tentokrát dostala zaměstnankyně měsíce chicagského klubu White Sox. Dáma suverénně vystoupala na kopec, zamávala divákům a pak vší silou hodila míč.

Balón ale daleko nedoletěl. Snad se jednalo o náhodný a silný poryv větru, možná ženě jednoduše sjela ruka. Tak jako tak, její pokus skončil v objektivu fotografa, který se pokoušel slavnostní chvíli zvěčnit. Doufejme, že aparát ránu míčem přežil a že si fanynka momentku ze slavnostního ceremoniálu bude doma moci pověsit na zeď.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.