Rubriky:

Ostatní

Živě

Klub přepravil postřeleného Ortize k další operaci do Bostonu

11. června 2019 19:20 - Boston

Bývalá hvězda baseballové MLB David Ortiz se podrobil už v Bostonu další operaci a po střelném zranění již přišel o žlučník a část střeva. Trojnásobný vítěz Světové série zůstane nejméně další dva dny na jednotce intenzivní péče.

 

Michael Dwyer, ČTK/AP

Třiačtyřicetiletý někdejší pálkař byl postřelen v neděli večer v rodné Dominikánské republice a klub Red Sox své někdejší opoře zařídil v pondělí převoz do bostonské nemocnice, kde podstoupil další operaci. Střelec Ortize v baru v Santo Domingu zasáhl zezadu zblízka do spodní části zad. Policie ho zadržela, nejprve však osazenstvo baru mladíka zbilo do krve.

Slavný baseballista strávil v MLB dvacet sezon, z toho čtrnáct v Bostonu. Red Sox pomohl vyhrát Světovou sérii v letech 2004, 2007 a 2013, kdy byl také vyhlášen jejím nejlepším hráčem. Autor 541 homerunů ukončil kariéru před třemi lety.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.