Živě

Vyšpulené zadečky přitáhly miliony. Na olympiádu, žádají nadšení fanoušci

18. června 2019 12:40 - Moskva/Praha

Po turnaji ve fackování, v němž triumfoval ruský obr Vasilij Kamockij, se konal v Moskvě další bizarní šampionát – v pleskání dívek po hýždích. A vzbudil ohromný zájem. Video na YouTube viděly už více než dva miliony lidí a někteří nadšení fanoušci dokonce žádají do budoucna zařadit tento sport do programu olympijských her!

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Která z dívek uštědří dlaní tak silný úder, že soupeřka ztratí stabilitu a udělá krok vpřed, vyhrává.

Některé účastnice jako například Anastasia Zolotová přišly na pódium v kožených legínách, aby byl „sportovně-umělecký zážitek" ještě efektnější.

Především mužské fanoušky pochopitelně pohled na soupeřící dívky nažhavil, o čemž svědčí i komentáře v diskusích na sociálních sítích. „To je sport pro příští olympiády," píší někteří. Další se přidávají: „A ještě by to chtělo zpomalené záběry kamery při úderu na zadeček."

Ne všem se ale tento druh tortury zamlouvá. „Tohle má být sport? Spíš příležitost, jak na sebe strhnout pozornost," tvrdí odpůrci.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.