Rubriky:

Ostatní

Živě

Vyšpulené zadečky přitáhly miliony. Na olympiádu, žádají nadšení fanoušci

18. června 2019 12:40 - Moskva/Praha

Po turnaji ve fackování, v němž triumfoval ruský obr Vasilij Kamockij, se konal v Moskvě další bizarní šampionát – v pleskání dívek po hýždích. A vzbudil ohromný zájem. Video na YouTube viděly už více než dva miliony lidí a někteří nadšení fanoušci dokonce žádají do budoucna zařadit tento sport do programu olympijských her!

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Která z dívek uštědří dlaní tak silný úder, že soupeřka ztratí stabilitu a udělá krok vpřed, vyhrává.

Některé účastnice jako například Anastasia Zolotová přišly na pódium v kožených legínách, aby byl „sportovně-umělecký zážitek" ještě efektnější.

Především mužské fanoušky pochopitelně pohled na soupeřící dívky nažhavil, o čemž svědčí i komentáře v diskusích na sociálních sítích. „To je sport pro příští olympiády," píší někteří. Další se přidávají: „A ještě by to chtělo zpomalené záběry kamery při úderu na zadeček."

Ne všem se ale tento druh tortury zamlouvá. „Tohle má být sport? Spíš příležitost, jak na sebe strhnout pozornost," tvrdí odpůrci.

mm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.