Ostatní

Živě

Další zlato z univerziády vybojoval šermíř Rubeš

5. července 2019 21:12 - Neapol /Praha

Šermíř Martin Rubeš vyhrál Světovou letní univerziádu. Karlovarský kordista v Neapoli porazil ve finále ruského soupeře Dmitrije Guseva v prodloužení 7:6 a přidal do české medailové sbírky druhé zlato. Rubeš na turnaji utrpěl jedinou porážku v základní skupině, dalších pět zápasů v ní vyhrál a pak i všech šest v eliminaci.

Facebook

Ve čtvrtek medailový účet otevřela vítězka střelby ze vzduchové pušky Lucie Brázdová. Na minulé univerziádě získali Češi tři medaile a jedinou zlatou zásluhou dálkaře Radka Jušky.

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní

Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.