Rubriky:

Ostatní

Splněný sen se proměnil v tragédii

19. srpna 2019 12:50 - Toulouse/Praha

Splněný sen se proměnil v tragédii. Dvacetiletý talent Archie Bruce se dočkal a dostal šanci zahrát si za anglický klub Batley Bulldogs soutěžní zápas v profesionální lize RLFC. Druhý den po utkání však přišel šok, mladý ragbista byl totiž nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji ve francouzském Toulouse, kde se zápas hrál.

 

Batley Bulldogs RLFC, Twitter

Tým Bulldogs prohrál zápas 0:46, víc jej však pochopitelně bolela nečekaná ztráta mladého hráče. Příčina jeho smrti zatím nebyla objasněna. „Všichni v Batley Bulldogs jsou zdrcení a smutní ze smrti našeho mladého hráče Archieho Bruce, který byl nalezen brzy ráno mrtvý ve svém hotelovém pokoji poté, co o den dřív debutoval v našem týmu proti Toulouse," uvedl předseda klubu Kevin Nicholas s tím, že o tragické události neprodleně informoval rodinu hráče.

"Batley Bulldogs i celá RLFC vyjadřují soustrast celé rodině. Tým odkládá návrat do Velké Británie a bude nápomocen při vyšetřování francouzských úřadů. Zároveň chci všechny požádat, aby bylo respektováno přání rodiny o soukromí v této těžké chvíli," uvádí se v prohlášení šéfa anglického klubu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.