Rubriky:

Ostatní

Živě

Splněný sen se proměnil v tragédii

19. srpna 2019 12:50 - Toulouse/Praha

Splněný sen se proměnil v tragédii. Dvacetiletý talent Archie Bruce se dočkal a dostal šanci zahrát si za anglický klub Batley Bulldogs soutěžní zápas v profesionální lize RLFC. Druhý den po utkání však přišel šok, mladý ragbista byl totiž nalezen mrtvý ve svém hotelovém pokoji ve francouzském Toulouse, kde se zápas hrál.

 

Batley Bulldogs RLFC, Twitter

Tým Bulldogs prohrál zápas 0:46, víc jej však pochopitelně bolela nečekaná ztráta mladého hráče. Příčina jeho smrti zatím nebyla objasněna. „Všichni v Batley Bulldogs jsou zdrcení a smutní ze smrti našeho mladého hráče Archieho Bruce, který byl nalezen brzy ráno mrtvý ve svém hotelovém pokoji poté, co o den dřív debutoval v našem týmu proti Toulouse," uvedl předseda klubu Kevin Nicholas s tím, že o tragické události neprodleně informoval rodinu hráče.

"Batley Bulldogs i celá RLFC vyjadřují soustrast celé rodině. Tým odkládá návrat do Velké Británie a bude nápomocen při vyšetřování francouzských úřadů. Zároveň chci všechny požádat, aby bylo respektováno přání rodiny o soukromí v této těžké chvíli," uvádí se v prohlášení šéfa anglického klubu.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Australian Open 2020

108. ročník grandslamového turnaje Australian Open se odehraje od 20. ledna do 2. února tradičně na dvorcích Melbourne Parku. Z loňského roku tituly obhajují Srb Novak Djokovič a Japonka Naomi Ósakaová, která ve finále porazila Petru Kvitovou.