Rubriky:

Ostatní

Outsider neběžel, Templář měl náhradního žokeje

13. října 2019 20:50 - Pardubice

Do Velké pardubické se Slavia pojišťovnou nakonec vyrazilo stejně jako loni pouze dvacet koní. Během nedělního dopoledne byl totiž odhlášen Tiep de L'Est ze stáje Lokotrans, do jehož sedla měl usednout slovenský jezdec Martin Cagáň.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Sedmiletý hnědák a jeden ze tří koní ve startovním poli ze zahraničních stájí, kterého bookmakeři s kursem 300:1 pasovali do role největšího outsidera letošního ročníku, neprošel zdravotní kontrolou.

Změna však nebyla jedinou. Do nejtěžšího překážkového dostihu starého kontinentu nezasáhl ani žokej Jan Odložil. Během sobotního dostihového dne v Pardubicích totiž utrpěl zranění a start oželel. Dvanáctiletého hnědáka Templáře tak místo něj osedlal náhradní žokej Martin Liška a v cíli skončil dvanáctý.

Theophilos ovládl drama na Velké pardubické! Obhájce spadl na Taxisově příkopu

jsv, Sport.cz, Právo

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.