Rubriky:

Ostatní

Olympijský vítěz z Fidži byl zatčen za porušení karantény

6. dubna 2020 09:06 - Praha

Olympijský vítěz Semi Kunatani byl společně s dalším nejmenovaným fidžijským ragbistou zatčen za to, že po návratu do vlasti z ciziny nešel do povinné čtrnáctidenní karantény. Oba hráče kritizoval národní svaz i ministerský předseda této ostrovní země.

 

Twitter

Olympijský šampion v sedmičkovém ragby z Ria de Janeiro Kunatani hraje za londýnský klub Harlequins. Společně s kolegou se vrátili na Fidži přes Singapur, a protože nedodrželi čtrnáctidenní karanténu, byli zadrženi. V zemi s necelým milionem obyvatel, kde je ragby zdaleka nejpopulárnějším sportem, je zatím hlášeno 12 případů nákazy koronavirem.

"Silně odsuzujeme chování těchto dvou hráčů, kteří neuposlechli nařízení jít do izolace. Takové nezodpovědné jednání je naprosto nepřijatelné a souhlasíme s jejich zatčením a dalšími případnými postihy," uvedl výkonný šéf národní ragbyové unie John O'Connor. Naznačil, že hráče od jeho organizace čeká disciplinární trest.

Ragbisty kritizoval v neděli také předseda vlády Frank Bainimarama během svého pravidelného brífinku.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.