McCaffrey dostal rekordní smlouvu v NFL. Kluby začnou virtuálním tréninkem

14. dubna 2020 10:54 - Charlotte

Třiadvacetiletý Christian McCaffrey získal rekordní smlouvu v zámořské lize amerického fotbalu NFL. Klub Carolina Panthers z něj díky ročnímu výdělku 16 milionů dolarů udělal nejlépe placeného running backa v historii.

 

internet

"Moc se těším na pokračování kariéry v Carolině," řekl McCaffrey médiím po podpisu nové smlouvy na celkem 64 milionů dolarů. Má za sebou životní sezonu, v níž zaznamenal 19 touchdownů nebo chytil 116 přihrávek, což bylo maximum mezi hráči na jeho ofenzivním postu.

Dosavadní rekordní smlouvu mezi running backy měl od loňského září Ezekiel Elliott z Dallasu Cowboys, jenž si vydělal za sezonu 15 milionů dolarů.

Při autonehodě zemřel bývalý quarterback a šampion NFL Jackson

Nový ročník NFL má začít za pět měsíců 10. září, pandemie koronaviru zatím termín nezměnila. V pondělí se všech 32 klubů dohodlo na tom, že od příštího týdne začnou zatím jen s virtuálním tréninkem, protože areály v USA jsou stejně jako pro ostatní sportoviště uzavřena.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: