Rubriky:

Ostatní

První hráč NFL veřejně potvrdil nákazu koronavirem

16. dubna 2020 08:34 - Los Angeles

Hráč ligy amerického fotbalu NFL Brian Allen jako první účastník této elitní soutěže veřejně oznámil, že se nakazil koronavirem. Centr Los Angeles Rams o své nemoci informoval v médiích, první pozitivní test měl už před třemi týdny. Přítomnost koronaviru potvrdil i druhý test minulý týden, čtyřiadvacetiletý Allen se ale podle svých slov cítí dobře a už je bez příznaků.

 

David Ryder, Reuters

Allen popsal, že jako první úplně ztratil chuť a čich, teprve poté se objevily potíže podobné jako při chřipce. Nyní už všechny problémy odezněly a hráč doufá, že další test vyjde negativní a bude prohlášen za vyléčeného.

Vedení Rams až dosud o zdravotním stavu svých hráčů mlžilo a pozitivní test ani na přímý dotaz novinářů nepotvrdilo. Generální manažer Les Snead a trenér Sean McVay minulý týden tvrdili, že se všem daří dobře.

McCaffrey dostal rekordní smlouvu v NFL. Kluby začnou virtuálním tréninkem

Už před čtyřmi týdny oznámil nákazu koronavirem jako první člověk z NFL trenér New Orleans Sean Payton. Los Angeles Chargers minulý týden potvrdilo pozitivní testy a symptomy u několika členů klubu, o koho se jedná ale neupřesnilo.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.