Rubriky:

Ostatní

Další odklad. Lezec Ondra má titul obhajovat až v říjnu

24. dubna 2020 16:33 - Moskva

Evropský šampionát ve sportovním lezení v Moskvě, na němž by měl Adam Ondra obhajovat titul v obtížnosti, byl podruhé odložen a uskuteční se až od 1. do 8. října. Nový termín vzhledem k vývoji pandemie koronaviru dnes oznámila mezinárodní federace IFSC.

 

Lukáš Bíba

Sportovní lezci se měli utkat o kontinentální medaile i o jedno místo na olympijských hrách v březnu. Šampionát byl původně odložen na červen, dnes však dostal nový termín. Na programu jsou všechny čtyři disciplíny a vítězové mužské i ženské kombinace si zajistí účast v Tokiu.

Ondra, úřadující mistr světa i vítěz loňského Světového poháru v lezení na obtížnost, už má start na olympiádě jistý od listopadové kvalifikace v Toulouse. Příští rok v létě bude patřit v Tokiu k českým medailovým nadějím.

Olympijský sen pokračuje. Odložení her je rozumné a fér, říká lezec Ondra

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.