Rubriky:

Ostatní

Robertson se po triumfu v Šanghaji už těší na pražskou exhibici

20. listopadu 2008 10:11 - PRAHA

Neil Robertson, protihráč Ronnie O'Sullivana v pražské exhibici Bitva králů, dokázal triumfovat na prvním ročníku bodovaného turnaje Bahrajn Championship. Exkluzivně pro Sport.cz poté australský snookerový hráč uvedl, jak se do českého hlavního města podpořen úspěchem těší.

 

e-snooker.cz

Ronnie O'Sullivan již uvedl, jak se do Prahy těší. Co víte o České republice?

Nikdy jsem tam ještě nebyl, ale i já se do Čech velice těším. Vím ale o tom, že máte nejlepšího fotbalového brankáře světa Petra Čecha!

Co očekáváte od českého publika?

Díky televizi je snooker v Evropě čím dál více populárnější, takže doufám, že náš zápas zvedne další vlnu zájmu a inspiruje české hráče, abychom je za několik let mohli vidět i na profesionálním okruhu.

Je možné zahrát maximum 147 bodů rychleji než předvedl Ronnie O'Sullivan, tedy za 5 minut 20 sekund?

Tony Drago zahrál maximum v tréninku rychleji, ale nemyslím si, že by byl někdo schopen zahrát jej na bodovaném turnaji pod 5:20, jako se stalo tenkrát v Crucible.

Co děláte, když se právě nehraje?

Vždycky si po turnaji rád odpočinu. Ale pravda je také, že když odpočinek vyměníte za trénink, je to lepší.

Který zápas v kariéře považujete za doposud největší a který naopak za svůj nejhorší?

Za mé největší vítězství v kariéře považuji výhru nad Stephenem Maguirem ve čtvrtfinále Bahrajn Championship. Měl jsem totiž opravdu nepovedený rok a toto mě pořádně nastartovalo. A za nejhorší zápas byla prohra na Grand Prix se Stevem Davisem v poměru 4-5. Jak tak na to koukám, mezi nejlepším a nejhorším zápasem není zas takový časový rozdíl!

Máte raději klasické bodované turnaje, nebo exhibice jako bude v Praze Bitva králů?

Mám rád oboje. Na turnajích si užívám soutěžní hru, ale na exhibicích mám zase rád to, že je uvolněná atmosféra, dělají se legrácky s publikem a hra jako taková je podstatně útočnější, než je k vidění na turnajích.

Adam Kubín, Sport.cz

O2 Sport Andrej Kalašnik - Tato Primera dnes 20:00
20201205T20:00:00+0100
Andrej Kalašnik - Tato Primera
Andrej Kalašnik - Tato Primera
Andrej Kalašnik - Tato Primera

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.