Rubriky:

Ostatní

Dilhofovou na MS v boxu těsně zastavila obhájkyně titulu

25. listopadu 2008 22:58 - NING-PO

Česká boxerka Danuše Dilhofová smolně vypadla na mistrovství světa v Číně ve druhém kole. S obhájkyní titulu a dvojnásobnou mistryní Evropy Katie Taylorovou z Irska svedla vyrovnanou bitvu a favoritce podlehla o jediný bod 3:4.

Třicetiletá Dilhofová sice prohrávala po úvodních dvou kolech 0:3, ale vypjala se v závěrečné části k bojovnému výkonu a ztrátu smazala. Dvacet sekund před koncem ale inkasovala úder, který rozhodčí soupeřce připsali jako vítězný bod.

Český ženský box měl na 5. mistrovství světa, jehož dějištěm je město Ning-po, zastoupení poprvé v historii. Sedminásobná česká šampionka a svěřenkyně reprezentační trenérky Šárky Stokláskové vyhrála na turnaji jeden zápas, když v prvním kole porazila přesvědčivě 12:0 na body tureckou soupeřku Goncu Yilmazovou.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.