Rubriky:

Ostatní

Už ve dvou. Vysvobozená Sáblíková nevyráží do terénu sama

22. května 2020 10:33 - Praha

Najeté kilometry přibývají, Martina Sáblíková vyráží za lehčími tréninkovými dávkami, a to už zase ve dvou. Na kole do terénu zamířila i s Nikolou Zdráhalovou, mladší rychlobruslařskou kolegyní, s níž se připravovala už před vynucenou pauzou.

 

Vlastimil Vacek, Právo

„Konečně jsem bez sádry a zase můžu jezdit," napsala Sáblíková s úlevou na sítě hned poté, co po odložení sádry tento týden mohla vytáhnout kolo.

Už se k ní opět přidala i týmová kolegyně Zdráhalová, s níž se chystala už před tím, než si zlomila novu a měsíc ji měla v sádře. „Tak jsem Marťáska vyvezla," pochlubila se Zdráhalová fotografií na facebooku.

Tak jsem Marťáska vyvezla. 😂#underarmourCZ #UAFAMILY #nutrendendurance #lawi #sportinvest #avehotels #viamontservis #strabag #olympcsmv #skodacr #specialized #nowisteam

Zveřejnil(a) Nikola Zdráhalová dne Čtvrtek 21. května 2020

Cyklistika je jednou z mála aktivit, kterou si Sáblíková může v prvních dnech bez sádry dovolit. S tím přišlo vysvobození z těžkých chvil. „Doma už to bylo moc dlouhé. Postupně budu zkoušet přidávat další věci," uvedla jedenadvacetinásobná mistryně světa.

https://www.facebook.com/Martina.Sablikova.OFFICIAL/videos/262909544830922/

vap, Sport.cz

Koronavirus a sport - aktuální informace probíhá
20200312T17:00:00+0100
Koronavirus a sport - aktuální informace
Koronavirus a sport - aktuální informace
Koronavirus a sport - aktuální informace

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní