Rubriky:

Ostatní

Baseballista Teixeira si vydělá u Yankees 180 miliónů za osm let

7. ledna 2009 11:21 - NEW YORK

Vedení baseballistů New Yorku Yankees podepsalo v úterý osmiletou smlouvu s Markem Teixeirou, která hráči zaručí příjem 180 miliónů dolarů. Obě strany se na podmínkách po příchodu z Los Angeles Angels dohodly již před Vánoci, osmadvacetiletý pálkař ale ještě musel projít zdravotní prohlídkou.

Podpis smlouvy byl podle všeho úplně poslední událostí, která se odehrála na starém stadionu Yankees. Slavný klub se od nové sezóny stěhuje po 85 letech do nového prostředí, které bylo vybudováno za 1,3 miliardy dolarů hned přes ulici.

Yankees nyní mají v kádru hned čtyři hráče s nejvyššími kontrakty v celé MLB. Po sezóně, kdy se klub poprvé od roku 1994 neprobojoval do play-off, si už zajistil služby nadhazovače Carstena Charlese Sabathii, jenž si za sedm let vydělá 161 miliónů dolarů, veterán Derek Jeter má desetiletou smlouvu na 189 miliónů dolarů. Absolutním rekordmanem je pak Alex Rodriguez, který bude díky smlouvě z prosince 2007 deset let vydělávat 27,5 miliónu dolarů ročně.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.