Rubriky:

Ostatní

Tragédie v USA. Bývalý hráč NFL byl zastřelen před svým domem

8. června 2020 10:09 - Tampa/Praha

Bývalý hráč amerického fotbalu Donald "Reche" Caldwell byl zastřelen před svým domem v Tampě. Podle jeho matky ho zabili muži, kteří chtěli dům vykrást. Bývalému hráči San Diego Chargers, New England Patriots a Washington Redskins bylo 41 let.

 

Profimedia.cz

V dresu Patriots si Caldwell zahrál i s hvězdou NFL Tomem Bradym, který nad jeho sobotní násilnou smrtí vyjádřil lítost na instagramu a přidal společnou fotografii ze zápasu.

Po konci kariéry měl Caldwell potíže se zákonem. V roce 2014 byl zadržen za držení drog s úmyslem je prodávat a později byl odsouzen k 27 měsícům vězení. Tento měsíc měl padnout rozsudek v případu podvodů se zdravotními pojistkami, do kterého bylo zapleteno několik bývalých hráčů NFL a k nimž se Caldwell přiznal.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.