Živě

O'Sullivanovi se nelíbí, že na MS ve snookeru budou diváci

21. července 2020 19:50

Pětinásobný mistr světa ve snookeru Ronnie O'Sullivan nesouhlasí s tím, že na nadcházející šampionát budou mít přístup diváci, i když jen v omezeném počtu. Podle anglické hvězdy jde kvůli hrozbě nákazy koronavirem o zbytečné riziko.

 

e-snooker.cz

O'Sullivanovi nevadí představa, že by se do konce letošního roku konaly sportovní akce bez diváků. "V současnosti stačí, že je sport v televizi," řekl čtyřiačtyřicetiletý hráč BBC. Uvedl, že je připraven riziko podstoupit a na šampionátu hrát, ale v případě, že se nebude v dějišti mistrovství světa cítit dobře, odstoupí. "Snad to nenastane a užiju si to," řekl O'Sullivan, který získal poslední ze svých pěti titulů v roce 2013.

Šampionát v sheffieldském divadle Crucible se měl konat na přelomu dubna a května, ale kvůli koronaviru byl přeložen na 31. července až 16. srpna.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.