Živě

Betts získal v Dodgers druhou nejlukrativnější smlouvu v MLB

23. července 2020 07:50 - Los Angeles

Los Angeles Dodgers si těsně před začátkem nové sezony baseballové MLB pojistili hvězdu Mookieho Bettse dlouhodobou lukrativní smlouvou. Čtyřnásobný účastník Utkání hvězd se klubu upsal na dvanáct let, podle informací ESPN do roku 2032 inkasuje 380 milionů dolarů (8,66 miliardy korun).

 

Robert Hanashiro, Reuters

Hodnotnější smlouvu co se celkové výše týče získal v historii MLB jen Mike Trout, jenž se vloni upsal konkurenčním Los Angeles Angels rovněž na dvanáct let za 426,5 milionu dolarů.

Sedmadvacetiletý vnější polař Betts, jenž byl v roce 2018 vyhlášen nejužitečnějším hráčem Americké ligy, přišel do Dodgers v únoru z Bostonu. Právě v barvách Red Sox přispěl předloni k vítězství ve Světové sérii proti Dodgers.

Čestný úvodní nadhoz nové sezony MLB provede epidemiolog Fauci

V novém působišti Betts ještě nenastoupil. První utkání nové sezony má losangeleský tým na programu v pátek proti San Franciscu Giants.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.