Rubriky:

Ostatní

Světová univerziáda nebude v Lucernu v lednu, FISU ji odložila

1. září 2020 10:59 - Lucern

Zimní světová univerziáda v Lucernu se kvůli pandemii koronaviru neuskuteční v původně plánovaném termínu od 21. do 31. ledna příštího roku. Na odložení se mezinárodní federace akademického sportu FISU dohodla se švýcarskými pořadateli, o případném novém termínu se bude teprve jednat.

 

Twitter

Vedle zdravotní situace byla dalším faktorem současná cestovní omezení, která by cestu do Švýcarska znemožnila například sportovcům z USA, Ruska, Číny nebo Kazachstánu.

"Jsme si jisti, že je to (odložení univerziády) správné rozhodnutí, abychom zajistili vysokou úroveň soutěží a zároveň bezpečnost všech účastníků," řekl generální sekretář FISU Eric Saintrond na webu federace.

Idylka u moře? Ester udivila nezvyklým tréninkem v bikinách

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.