NFL rozdala milion dolarů na pokutách za nenošení roušek

22. září 2020 11:05 - New York

Vedení ligy amerického fotbalu NFL rozdalo pokuty v celkové výši přes milion dolarů (23 milionů korun) za to, že trenéři při nedělních zápasech nenosili roušky.

 

Kirby Lee, Reuters

Částku 100 000 dolarů musejí zaplatit Kyle Shanahan ze San Francisca, Vic Fangio z Denveru a Pete Carroll ze Seattlu. Navíc jejich kluby dostaly pokutu 250 000 dolarů.

Podle "koronavirových pravidel" NFL musí všechny osoby pohybující se v prostoru střídaček mít nasazenu po celou dobu ochranu úst a nosu. "Dělám, co se dá. Už jsem virus měl. Je to pro mě citlivá záležitost, ale musím dávat pokyny. Potřebuju komunikovat. Omlouvám se," uvedl trenér Las Vegas Jon Gruden, jemuž podle médií také hrozí pokuta za odložení roušky v pondělním utkání proti New Orleans.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání nejen pro začátečníky

Běhání je celosvětový fenomén, avšak i tak bazická aktivita představuje řadu úskalí a rizik, zvlášť u začátečníků. Na Sport.cz najdete rady a tipy pro všechny běžce, včetně návodu jak s běháním začít, jak díky němu zhubnout, proč bystě měli dbát na rozcvičení nebo jestli je dobré běhat v těhotenství nebo s bolestí zad.