Rubriky:

Ostatní

Talentovaná australská sportovkyně zemřela, pravděpodobně spáchala sebevraždu

15. října 2020 19:36 - Perth/Praha

Sportovní svět zastihla smutná zpráva. Ve věku 29 let zemřela hráčka baseballu a australského fotbalu Jacinda Barclayová. Její tělo bylo nalezeno začátkem týdne v jejím bytě v Perthu. Místní policie vyloučila cizí zavinění. Podle neoficiálních informací spáchala oblíbená australská sportovkyně sebevraždu.

 

@USAFL1997, Twitter

Barclayová, která vynikala hned v několika sportech, byla v Austrálii populární osobností. V ženském baseballu dokázala s reprezentací získat stříbro na mistrovství světa, hrála rovněž americký fotbal v USA a australský fotbal.

„Jacinda byla velmi oblíbenou členkou rodiny Giants a všichni jsme z jejího odchodu zničeni," řekl šéf klubu Greater Western Sydney Giants David Matthews.

„Je to opravdu tragická zpráva, myslíme na její blízké a na její rodinu," napsal na Twitter Cam Base, šéf Australské baseballové asociace.

Podle serveru AFL se Barclayová kromě svých sportovních aktivit živila jako sezonní pracovnice na pozici techničky zdravotních zařízení na ropných plošinách. Pracovala také jako referentka v soukromé nemocnici.

pb, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.