Dodgers znovu vedou Světovou sérii MLB

24. října 2020 08:14 - Arlington

Dominantní výkon nadhazovače Walkera Buehlera pomohl baseballistům Los Angeles k výhře 6:2 nad Tampou Bay ve třetím utkání Světové série. Dodgers ve finále MLB hraném v Arlingtonu oplatili soupeři předchozí porážku a vedou nad Rays 2:1 na zápasy.

 

Kevin Jairaj, Reuters

Buehler odházel šest směn, během kterých zaznamenal deset strikeoutů a povolil jeden bod. Jeho ledově klidný pohled připodobnila média ke slavnému Orlu Hershiserovi, který před 32 lety dovedl Los Angeles k zatím poslednímu triumfu ve Světové sérii.

"Poučil jsem se z některých nezdarů a měl jsem za sebou výborný tým, který mi dodal polštář rychlými body, takže jsem mohl házet agresivně," řekl Buehler.

Dodgers poslal do vedení homerunem Justin Turner v první směně, po čtvrté už vedli 5:0 a v šesté přidal další homerun chytač Austin Barnes. Tampa Bay skórovala jednou v páté směně a pak v poslední, ve které odpálil homerun Randy Arozarena.

V historii většina týmů, které vyhrály ve Světové sérii třetí zápasy, už vedení 2:1 dotáhla k zisku titulu. Dodgers mohou dělat další krok v sobotu. Na nadhozu začne Mexičan Julio Urías, zatímco Rays plánují na "kopci" vystřídat několik hráčů.

Světová série, finále baseballové MLB - 3. zápas:
Tampa Bay Rays - Los Angeles Dodgers 2:6 (stav série 1:2)
ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: